P A S S I O N C I T Y
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
rodiklisrodiklis  IeškotiIeškoti  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 WC

Go down 
3 posters
AutoriusPranešimas
Zayn Javadd Malik
Do you believe in love at first sight or should i pass again?
Zayn Javadd Malik


PRANEŠIMAI : 4328
KISS ME : 57

WC Empty
RašytiTemos pavadinimas: WC   WC Icon_minitimeLapkritis 9th 2013, 12:18

.
Atgal į viršų Go down
Paul Wesley
When we first met, I had no idea you would be so important to me.
Paul Wesley


PRANEŠIMAI : 36150
KISS ME : 712
AMŽIUS : 40
MIESTAS : PassionCity
PROFESIJA : Aktorius

WC Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WC   WC Icon_minitimeLapkritis 24th 2013, 19:20

Greitai, net pats sunkiai suvokdamas, kaip greitai jis su Nina atsirado prie tualeto. Atidarė duris ir pirma įstumė merginą. Galiausiai įėjo pats ir po savęs užrakino duris.
-Dabar Nina, tu manęs rimtai paklausysi. Pakanka tos nuskriaustos mergaitės vaidmens, pakanka tų isterijų ir vadinamų pykčių. Tu - kreipėsi į ją eidamas prie jos ir prirėmęs prie sienos pirštu bedė jai į krūtinę. - aš tave galiu vadint kekše nes tokia ir esi. Tu laižaisi žurnalistu akivaizdoje kai turi vaikiną, tau nusispjaut į viska o ne man. Dar drįsti sakyt kad aš skaudinu tave. Dieve tu man buvai viskas ir aš tave pažįstu kaip nulupta tik niekaip nesuprantu tavo suknistų kaltinimų. Dabar neišeisi iš čia kol galutinai visko neišsiaiškinsim ir visiems laikams. Nes man jau bloga nuo tavęs ir tavo elgesio - piktai ir greitai iškošė pro dantis.
Atgal į viršų Go down
https://passioncity.forumlt.com
Nina Dobrev
Tavo dantys kaip žvaigždės: geltoni, ir taip toli vienas nuo kito
Nina Dobrev


PRANEŠIMAI : 20587
KISS ME : 3755
AMŽIUS : 35
MIESTAS : p.c
PROFESIJA : actress, model

WC Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WC   WC Icon_minitimeLapkritis 24th 2013, 19:27

net pati nespėjo sureaguot kaip buvo atitempta čionais, galima sakyt kad ir per prievartą , juk ji visai nenorėjo dar kažkur su juo eit, ar išvis jį matyt. visgi išklauso ano, pati netikėdama savim ar dar gali būt geresnių už ją, gi kita tai ir pro vamzdį iššliaužt galėtų kad tik nekalbėt, bet, koks skirtumas. - tu gali mane vadint kaip tik nori, o aš net nenoriu bandyt tau kažko aiškint, tačiau dėl to, gali žinot, kad jį bučiavau ne aš, o jis mane,bet juk tai jokio skirtumo neturi. tau bloga nuo manęs ir nuo mano elgesio, tačiau vistiek nori kažką aiškintis, aš irgi nesuprantu tavo elgesio, beeet.. nesvarbu.- perverčia akis žvilgsnį nustatydama kažkur į sieną
Atgal į viršų Go down
Paul Wesley
When we first met, I had no idea you would be so important to me.
Paul Wesley


PRANEŠIMAI : 36150
KISS ME : 712
AMŽIUS : 40
MIESTAS : PassionCity
PROFESIJA : Aktorius

WC Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WC   WC Icon_minitimeLapkritis 24th 2013, 19:35

Sunkiai alsavo ir tramdėsi nepadaręs kažko beprotiško, kažko, ko gali gailėtis veliau. Juk tai Nina. Jo Nina šalia, prieš jį, bet kartu tai ir ne ji. Ji jo nekenčia, tik nesupranta kodėl.
-Taip, Nina noriu išsiaiškint nes man nusibodo visos tos rietenos vos tik susitinkam. Mes gyvenam tam pačiam mieste. Turim bendrą darbą, turim bendrų draugų ir po galais aš tavęs geidžiu - iškošė prie dantis ir vos tik mergina nusuko akis nuo jo, jis delnais apglėbė jos veidą ir atsuko į save. - kas bet?? dabar yra viskas svarbu ir nebandyk nieko slėpt - tarė kiek švelniau ir neatsispyręs tiesiog ją pabučiavo trumpu bučiniu.
Atgal į viršų Go down
https://passioncity.forumlt.com
Nina Dobrev
Tavo dantys kaip žvaigždės: geltoni, ir taip toli vienas nuo kito
Nina Dobrev


PRANEŠIMAI : 20587
KISS ME : 3755
AMŽIUS : 35
MIESTAS : p.c
PROFESIJA : actress, model

WC Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WC   WC Icon_minitimeLapkritis 24th 2013, 19:49

Klausėsi jo, dar tuo pačiu ir pati mastydama kodel jie taip bendrauja? Ne tai, kad bendrautu draugiškai, bet susitikę ima rietis, pati savo kaltės si karta neneigia, taciau dėl to viena jos prisiimt nenori, nežinia kodel. - tai gerai, sakyk ką nori išsiaiškint, nes aš rodos viską pasakiau kas yra rimta ir svarbu, o dabar jau tu rinkis ar dar verta mane vadinti kekse? Aš suprantu kad is dalies esu aš kalta kas tave iskaudinau, taciau tai nebuvo mano kalte o to aš tau neirodysiu. Praėjo du metai, argi visa tai dar svarbu? - si kart ir jos dusia aplankė nuosirdumas ir pazvelgusi į si šyptelėjo, na o sulaukt is jo bucinio, matyt net nesitikėjo ir si kart nesuprato pati kodel jis taip padare taciau ir pati N neatsispirdama atsakė į šio bucini ir atsitrauke maždaug apsimesdama kad nieko čia nebuvo, tuoj ir pati savęs nebesuvaldys
Atgal į viršų Go down
Paul Wesley
When we first met, I had no idea you would be so important to me.
Paul Wesley


PRANEŠIMAI : 36150
KISS ME : 712
AMŽIUS : 40
MIESTAS : PassionCity
PROFESIJA : Aktorius

WC Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WC   WC Icon_minitimeLapkritis 24th 2013, 19:57

Pajutęs atsaką, vaikinas gana nuoširdžiai nusišypsojo pažvelgdama s į jos akis. Vis dar laikė rankomis apglėbęs jos veidą ir žiūrėdamas į akis.
-Taip, sutinku. Viskas jau nebesvarbu. Mes nebeturim to ką turėjom bet man esi brangi. Koks aš tau akivaizdžiai nėsu, nors iš bučinio sunku pasakyt ką tu jauti. - atsiduso akimirkai užvertęs akis. - noriu galutinai baigt šiuos pykčius. Mes kartu dirbam ir dažnai todėl noriu išsiaiškint už ką manęs nekenti? - galūtinai imdamas save į rankas vaikinas atsitraukė ir užpakaliu įsirėmė į kriauklę, o žvilgsnį nusuko į grindis.
Atgal į viršų Go down
https://passioncity.forumlt.com
Nina Dobrev
Tavo dantys kaip žvaigždės: geltoni, ir taip toli vienas nuo kito
Nina Dobrev


PRANEŠIMAI : 20587
KISS ME : 3755
AMŽIUS : 35
MIESTAS : p.c
PROFESIJA : actress, model

WC Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WC   WC Icon_minitimeLapkritis 24th 2013, 20:06

Visdar mastydama kodel ji taip padare, pati sau isvadas iskelia, o jo paklausus uz ka si jo nekencia tik patempia lupa papurtydama galva lyg paneigdama jo zodzius,- kas sake kad as taves nekenciu? Na nebent sakai del paskutiniuoju metu mano elgesio, taciau taip tikrai nera, pripazinkim ir ta fakta kad visai neseniai, pries kokias desimt minuciu, visas prasidejo nuo tu zodziu kaip mes nekenciam viens kito. Tai isprovokavo mano elgesi kazkiek. Taciau noriu kad zinotum, jog taip nera, kad as taves nekesciau, atvirksciai, tu man taippat esi vis dar brangus, ir net pati neisivaizduoju kodel as tau taip viska dabar nuosirdziai pasakoju,- patempdama lupa paziurejo kazkur i virsuje esanti langa
Atgal į viršų Go down
Paul Wesley
When we first met, I had no idea you would be so important to me.
Paul Wesley


PRANEŠIMAI : 36150
KISS ME : 712
AMŽIUS : 40
MIESTAS : PassionCity
PROFESIJA : Aktorius

WC Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WC   WC Icon_minitimeLapkritis 24th 2013, 20:17

Kurį laiką stovėjo ir tiesiog klausėsi merginos žodžių, jautė jog jam tuoj pasidarys silpna ir tokio jo, Nina negali pamatyt. Susikaupęs, vaikinas atsistumė nuo kriauklės ir žengė prie durų. Jas atrakino ir grįžo į pradinę padėtį. Jam reikėjo pabūt vienam. Durų atrakinimo gestu, jis tenorėjo paridyt jog nebelaiko jos čia ir ji galinti eit kada tik panorėjus.
-Jaučiau nepykanta Niana. Ir šiandien ir visus metus. Nežinau ką padariau blogai tavo atžvilgiu būnant kartu. Bet jaučiu jog nekenti manęs nors dabar sakai priešingai. Gali ir nesakyt to kad taip nenori. Stengsiuos išlikt ramus mums susitikus kitą kartą ir atsiprašau už šiandienos žodžius. O dabar tiesiog eik, nebelaikau tavęs. - sunkiai atsiduses tarė net nepažveldamas į merginą
Atgal į viršų Go down
https://passioncity.forumlt.com
Nina Dobrev
Tavo dantys kaip žvaigždės: geltoni, ir taip toli vienas nuo kito
Nina Dobrev


PRANEŠIMAI : 20587
KISS ME : 3755
AMŽIUS : 35
MIESTAS : p.c
PROFESIJA : actress, model

WC Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WC   WC Icon_minitimeLapkritis 24th 2013, 20:22

Isklausiusi jo tik padaro dar viena sau isvada kad matyt netinka jai būt nuosirdziai, linkteli galva nieko daugiau jam nebesakydama juk jau tikrai pasake viska kas buvo butina ir visa tai buvo nuosirdu, patraukia per duris kazkur nueidama
Atgal į viršų Go down
Paul Wesley
When we first met, I had no idea you would be so important to me.
Paul Wesley


PRANEŠIMAI : 36150
KISS ME : 712
AMŽIUS : 40
MIESTAS : PassionCity
PROFESIJA : Aktorius

WC Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WC   WC Icon_minitimeLapkritis 24th 2013, 20:34

Dar kurį laiką čia pabuvęs galiausiai išėjo iš baro ir išvažiavo
Atgal į viršų Go down
https://passioncity.forumlt.com
Sponsored content





WC Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: WC   WC Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
WC
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
P A S S I O N C I T Y :: Baras-
Pereiti į: